19.02.2022

Купівля веб-сайту – це як інвестування в онлайн-нерухомість.

При правильному виборі та підтримці, покупка бізнесу електронної комерції створює потік доходу, яким ви можете володіти та розвивати, не відкриваючи бізнес з нуля.

Між підприємцями-початківцями та ветеранами, успішними брендами електронної комерції та ранніми підприємствами на Shopify є сотні тисяч магазинів електронної комерції.

І тепер, з Exchange , ці продавці можуть купувати та продавати свої магазини Shopify.

Exchange — це ринок Shopify для купівлі та продажу підприємств електронної комерції, створених продавцями Shopify.

За допомогою програми Exchange, яка отримує інформацію, як-от дані про трафік і доходи, безпосередньо з Shopify, продавці можуть виставляти свій бізнес електронної комерції на продаж. Продавці не можуть редагувати дані своїх магазинів, а це означає, що якщо ви хочете купити бізнес електронної комерції, ви можете почувати себе в безпеці, знаючи, що ви отримуєте те, що ви бачите.

Магазини на Exchange варіюються від уже готових до використання до успішних компаній електронної комерції.

Відповідно, ціни також відрізняються. Початкові магазини можуть коштувати всього 50 доларів, тоді як усталені імперії електронної комерції з шестизначними цифрами можуть продати магазин Shopify за понад 1 мільйон доларів.

Навіщо купувати онлайн-бізнес (а не створювати його з нуля)

1. Уникнення прокрастинації

Коли ви купуєте бізнес в Інтернеті, а не створюєте його, ви менше зволікаєте. Важку частину налаштування магазину зроблено за вас — вам не потрібно турбуватися про те, що логотип буде неправильним, застрягти в колірній схемі або розчаруватися через всі дрібниці, які потрібні для відкриття нового магазину. Ви можете пропустити все це, коли купуєте магазин Shopify.

Крім того, якщо ви інвестували 50 або 1 мільйон доларів США в купівлю онлайн-бізнесу на Shopify’s Exchange, ви довели собі, що прагнете зробити цей бізнес успішним. Додаткових фінансових платежів більш ніж достатньо, щоб мотивувати вас почати свій перший продаж на ранньому етапі.

2. Можливість почати продавати з 1-го дня

Найкраще в купівлі бізнесу – це дозволяє повністю пропустити етап створення магазину і зануритися безпосередньо в маркетинг. Якщо ваш магазин додав продукти на ваш веб-сайт, ви можете почати продавати в день, коли отримаєте доступ до облікового запису.

А занурившись безпосередньо в маркетинг після покупки магазину Shopify, ви на крок наблизитеся до першого продажу. Якби ви дізналися , як створити веб-сайт самостійно, ви витратили б деякий час протягом перших кількох тижнів на розробку сайту. Але купуючи бізнес, ви отримуєте перевагу перед новими конкурентами, які застрягли на етапі налаштування.

3. Отримання професійного веб-сайту

Хоча деякі магазини Shopify Exchange створені такими підприємцями, як ви, існують сотні магазинів, розроблених експертами Shopify, які спеціалізуються на створенні професійних веб-сайтів. Якщо ви виявите, що ваші навички дизайну веб-сайту можуть бути корисними, ви можете купити онлайн-бізнес, створений експертом, який спеціалізується на створенні магазинів Shopify . Ви можете придбати магазин Shopify, створений цими експертами, всього за 50 доларів.

Як купити бізнес на Exchange (Shopify)

 

 

Exchange є домом для магазинів усіх розмірів і в усіх галузях. Ви можете знайти компанію з дропшиппінгом на продаж, а також друковані за запитом, відомі магазини та магазини, які швидко розвиваються в різних категоріях продуктів, як-от мода та одяг, спорт, меблі тощо.

Початкові магазини вже створені та готові до маркетингу, але вони продали менше ніж 100 доларів США (дані про трафік і доходи для них не відображатимуться). У результаті ці магазини часто продаються набагато дешевше, і їх слід оцінювати на основі потенціалу, який ви бачите в магазині, і того, чи можете ви розкрити його за допомогою маркетингу.

Коли ви переглядаєте Exchange, щоб купити бізнес на Shopify, ви повинні спочатку визначити, який тип інвестицій ви хочете зробити, поставивши собі такі запитання:

 • Які ваші цілі доходу для веб-сайту?
 • Скільки грошей ви готові вкласти, щоб туди потрапити?
 • Скільки часу ви готові інвестувати?
 • Це магазин, який вам потрібно лише підтримувати, чи він має потенціал зростання, який вам потрібно буде з’ясувати за допомогою маркетингу?
 • Чи є способи додати цінності сайту, яких немає у початкового власника?

Ці питання можна додатково вивчити, коли ви обговорюєте обмін з продавцем, перш ніж купувати наявний магазин Shopify.

1. Проведіть належну обачність

Кожен список містить опис того, що ви отримуєте в магазині, а також трафік і дохід за останній рік, а також ціну. Коли ви купуєте сайти Shopify, ви можете домовитися з продавцем, надіславши йому повідомлення через контактну форму. Багато продавців також вказують причину продажу магазину, яка часто пов’язана з нестачею часу або подією, яка змінює життя.

У списку також буде показано, що продавець готовий дати вам за запитувану ціну, зокрема:

 • Фізична інвентаризація
 • Списки постачальників
 • Список електронної пошти
 • Логотип та активи бренду
 • Облікові записи в соціальних мережах
 • Персональна підтримка після продажу
 • Домен
 • Фото продукції
 • І все інше, про що ви можете домовитися з продавцем, щоб включити його в остаточну угоду

Продавці та покупці можуть спілкуватися безпосередньо через ринок Shopify Exchange за допомогою анонімної електронної пошти, щоб обговорити додаткову інформацію про магазин або продаж.

Майте на увазі, що деякі продавці припиняють активно рекламувати свої магазини, коли виставляють їх на продаж, тож через це може бути падіння трафіку та доходу (уточніть у продавця).

Крім того, оскільки Exchange не може перевірити маржу прибутку, ви також повинні переконатися, що ви:

 1. Перевірте та зрозумійте всі джерела трафіку . Переконайтеся, що ви точно знаєте, звідки надходить трафік і чи є це джерело, яке ви можете повторити після покупки магазину.
 2. Підтвердьте фінансову інформацію. Сюди входять витрати (інвентаризація та маркетинг) магазину. Переконайтеся, що ви точно знаєте, на що вони витрачають, щоб отримати результати, які вони отримують.
 3. Перевірте їхні акаунти в соціальних мережах . Подивіться на рівень залучення, щоб переконатися, що їхні підписники справжні. Не сприймайте велику кількість підписників за чисту монету.
 4. Знайте точно, що входить . Якщо можливо, спробуйте отримати весь відповідний інвентар, соціальні мережі, список електронної пошти тощо. Якщо це щось необхідне для ведення магазину, переконайтеся, що це є частиною угоди.
 5. Зрозумійте, чому вони продають сайт. Ви можете не отримати причини, але все ж варто запитати.
 6. Подивіться самі . Використовуйте спільний доступ до екрана або отримайте доступ до облікового запису «лише перегляд» для необхідних перевірок (трафік, продажі, витрати на рекламу тощо) у продавця.

Після перевірки магазину ви можете зробити пропозицію, на яку продавець зможе відповісти.

Після того, як ви досягнете угоди, настав час оплатити продавцю через трансакцію, яку продавець розпочне після того, як ваша пропозиція буде прийнята.

2. Ініціювати транзакцію

Ринок Shopify Exchange співпрацює з Escrow.com , щоб забезпечити безпечний і надійний обмін магазинів.

Якщо ви не знайомі з тим, як здійснюється транзакція на умовному депонуванні, це спосіб оплати, коли гроші захищені третьою стороною (у даному випадку Escrow.com), доки покупець і продавець не погодяться з умовами угоду виконано.

Щоб почати транзакцію Escrow.com, коли ви купуєте та продаєте магазини Shopify, продавець повинен придумати деякі умови продажу (тобто, що входить у продаж і чи збирається він запропонувати певну підтримку покупцеві ), а також те, скільки часу вони дадуть покупцеві для огляду магазину після обміну (або період депонування). Саме продавець ініціює процес Escrow.com.

Потім покупець сплачує Escrow.com будь-яку ціну, на яку було погоджено. Escrow.com виступає як посередник і утримує гроші покупця, поки і продавець, і покупець не скажуть Escrow.com, що вони на 100% задоволені угодою і все було передано покупцеві. Саме тоді Escrow.com дає продавцю свої гроші.

Ви можете ознайомитися з нашими поширеними запитаннями , щоб отримати допомогу щодо проведення безпечної транзакції.

3. Передача права власності

Процес передачі для продажу магазину Shopify на Exchange зазвичай займає три робочі дні, у цей час Exchange готує магазин, щоб зробити вас новим власником.

Щоб полегшити передачу як для вас, так і для продавця, складіть контрольний список усіх предметів, включених в угоду, коли ви купуєте магазин Shopify. Перерахуйте речі, наприклад, які активи та рахунки потрібно передати, переглядаючи їх один за іншим.

Ви можете зв’язатися зі службою підтримки Shopify Exchange Marketplace, якщо у вас виникли запитання щодо перенесення доменного імені, облікового запису в соціальних мережах чи чогось іншого. Крім того, Escrow.com пропонує чудову підтримку в цих питаннях.

У процесі передачі права власності на бізнес електронної комерції на продаж до закінчення узгодженого періоду депонування ви також повинні:

 1. Перевіряйте постачальників на відповідність та якість.
 2. Змініть усі паролі для облікових записів, до яких ви отримали доступ, і видаліть доступ оригінального продавця.
 3. Скористайтеся будь-якою підтримкою, яку надає продавець, щоб зрозуміти, як повторити результати, задаючи всі запитання, які у вас є, поки це можливо.

Після завершення періоду депонування та завершення обміну ви станете новим власником магазину, і ви зможете використовувати його в будь-якому напрямку.

Як знайти потрібний для вас бізнес

Shopify’s Exchange класифікує свої магазини електронної комерції для продажу, щоб допомогти вам вибрати правильний бізнес для вас.

1. Дропшипінг

Підприємства дропшипінгу для продажу можна знайти на Shopify’s Exchange. Ви також можете сортувати за магазинами Oberlo, якщо у вас є переваги програми дропшипінг. Це гарна ідея придбати магазин дропшиппінгу, оскільки зараз це одні з найпопулярніших компаній, які можна купувати. Вибір компанії дропшиппінгу для продажу дозволяє вам продавати товари клієнту, не перевозячи товарно-матеріальних цінностей і не потребуючи відправляти клієнтам, оскільки виробник продукту робить це за вас. Це зручна бізнес-модель для початківців, тому ви знайдете багато сайтів для початківців, створених для того, щоб хтось придбав магазин дропшипінг.

2. Друк на вимогу

Деякі підприємці вважають за краще створювати унікальний бренд за допомогою ексклюзивної продукції. Можливо, ви завжди хотіли придбати фірмовий бізнес електронної комерції, але вам не вистачало навичок дизайну, щоб це сталося. На щастя, ви можете придбати на продаж підприємства, які друкують на вимогу , які вже мають ексклюзивний дизайн, який ви можете продати.

3. Роздрібні підприємства

Якщо ви хочете купити онлайн-бізнес у роздрібній торгівлі, ви знайдете багато товарів для продажу на Shopify Exchange Marketplace. Незалежно від того, чи шукаєте ви доступ до постачальника в певній галузі чи зацікавлені у відкритті роздрібного бізнесу, щоб зателефонувати до свого власного, ви знайдете роздрібні магазини для продажу на Exchange.

4. Створені підприємства

Якщо ви досвідчений підприємець, який шукає відомі підприємства на продаж , ви можете придбати ті, що відповідають вашим потребам. У цій категорії ви знайдете незліченну кількість успішних компаній, які мають підписників у соціальних мережах, списки електронної пошти та інші ключові маркетингові переваги, які допоможуть вам підняти ваш нещодавно придбаний бізнес на новий рівень.

5. Міжнародний

Якщо ви хочете вести бізнес у своїй країні, ви зможете купити онлайн-бізнес у багатьох країнах і на різних мовах, представлених на Exchange. Деякі підприємства не тільки розташовані в різних країнах, а деякі з них також працюють на міжнародному рівні.

6. Магазини, які продаються на біржі

Якщо ви переглядалися, але все ще не впевнені, який тип магазину варто купувати, ви можете переглянути розділ проданих магазинів Shopify Exchange. Там ви зможете побачити, які типи магазинів купують люди та скільки люди платять. Ви також отримаєте натхнення для створення власного магазину.

Обмін: купіть або продайте бізнес електронної комерції

Exchange — це ринок магазинів Shopify як для людей, які хочуть інвестувати в повністю функціонуючий бізнес, так і для тих, хто просто хоче пропустити час, необхідний для пошуку бізнес-ідеї в Інтернеті і почати маркетинг.

Related Tags

One thought on “Купіть магазин Shopify: покроковий посібник

 1. Купив готовий інтернет-магазин і продаю по системі дропшипінг.

Comments are closed.

Виберіть поля, які потрібно відобразити. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб змінити порядок.
 • Зображення
 • Рейтинг
 • Ціна
 • Запаси
 • Доступність
 • Додати в кошик
 • Вага
 • Характеристики
 • Название бренда
 • Объем
 • Пол
 • Производство
 • Тип парфюма
 • Група
 • pa_data-vypuska
Натисніть назовні, щоб сховати панель порівняння
Порівняти